cloud cloud cloud cloud cloud cloud
cloud cloud

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

section-shape

Bizlere sıkça sorulan bazı soruların cevaplarını aşağıdan bulabilirsiniz.

VDS'ler bir fiziksel sunucunun donanımsal olarak bölümlenmesinden sonra oluşmaktadır. Oluşturulan VDS'ler diğer VDS'lerle her hangi bir bağlantısı yoktur, istenilen işletim sistemi kurulabilir ve kaynak (donanım) paylaşımı olmamaktadır.
Sunucularımız içerisinde kullandığımız Samsung marka 860 EVO disklerimiz ile normal HardDisklere göre çok daha yüksek hızlara sahip ve uzun ömürlü disklerdir. Oyun sunucularınız ve kurumsal projeleriniz için SSD gibi yüksek hızlarda dosya aktarımı yapan diskler kullanılması projelerinizde ki verimi arttıracaktır. Bu yüzden projeleriniz için SSD VDS seçmeniz sizin açınızdan faydalı olabilir.
Tüm sağladığımız sunucular için yurt dışı Voxility yurt içi ise Mikrotik cihazlarımız ile koruma altındadır. Oyun sunucularına ayrıca Game DDoS koruması ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Aldığınız sunucu hizmetlerinde her hangi bir yedekleme hizmeti bulunmamaktadır, tüm yedek alma sorumluluğu kişiye aittir.
Sunucu siparişleriniz ortalama 1 - 12 saat içerisinde kurulmaktadır. Bu süre anlık yoğunluk durumuna ve mesai saatlerine göre değişkenlik gösterebilmekte olup 24 saate kadar uzayabilmektedir. Sunucunuz tarafınıza teslim edildiği zaman müşteri panelinizde hizmetinizi aktif şekilde görebilirsiniz.
Sponsorluk istediğiniz Sunucu/Projenizi bizlere iletişim kanallarımızdan veya discord sunucumuzdan tanıtabilir eğer Sunucu/Projenizi beğenirsek sizlerle sponsorluk anlaşması sağlayabilmekteyiz.
Bizimle 7 gün 24 saat ve 365 gün WhatsApp numaramız, discord sunucumuz, mail adresimiz ve destek talepleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.